Jestem pamiętam i czuwam - jestem tu i modlę się za Ciebie

Pragniemy przez nasze życie złączyć się z Maryją w wieczystym uwielbieniu Boga.

Nasz klasztor należy do Archidiecezji Częstochowskiej. Bliskość Matki Bożej w Jasnogórskim Sanktuarium, a także nasze osobiste doświadczenia przynaglają nas do szczególnego nabożeństwa do Najświętszej Maryi Dziewicy. Trwając na adoracji chcemy powierzać Jej czułemu sercu wszelkie sprawy Kościoła, naszej Ojczyzny i intencje tak wielu osób, które nas o modlitwę proszą.

Św. Franciszek w Regule ukazuje nam, obok Jezusa Chrystusa, Niepokalaną Dziewicę Maryję, jako najdoskonalszy wzór życia w czystości, ubóstwie i posłuszeństwie. Jej serce nieustannie kontemplowało Boże tajemnice. Jej zawierzenie Bogu od momentu Zwiastowania, w którym swą radość serca wypowiada przez hymn Magnificat, zaprasza nas do pokory, gdyż Pan „wejrzał na uniżenie swojej służebnicy”. Jej Niepokalane Serce nigdy nie zwątpiło w plan odkupienia człowieka z grzechu. Obecność pod krzyżem umierającego Syna, gdzie przyjmuje nas, jako swoje dzieci i staje się Matką całego Kościoła, także w nas może kształtować mocne opieranie się na przyjętym Słowie Bożym, które będzie nas prowadzić zarówno w przeżywaniu radości, jak i cierpienia. Cicha obecność w Nazarecie pozwala uświęcić codzienność naszego ukrytego trwania w klauzurze.

Maryjo prowadź nas do Swego Umiłowanego Syna. Tobie się powierzamy:

Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.

Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.

Chcę odtąd czynić wszystko z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twego Syna i zawsze zwyciężasz.

Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri