Msza św. w intencjach powierzanych naszym modlitwom

Pokój i Dobro!

Zbliża się 22 marca. Przypominamy, że każdego 22 dnia każdego miesiąca w naszym kościele św. Mikołaja, o godz. 18.00, odprawiana jest Msza św. w intencjach powierzanych naszym modlitwom, jak i we wszystkich intencjach, z którymi przychodzą wierni. Tego dnia jest szczególnie przyzywany św. Jan Paweł II, obecny na ołtarzu w swoich relikwiach.

Pragniemy również poinformować, że:

  • W każdy I czwartek miesiąca o godz. 18.00 – celebrowana jest Msza św. w intencji uproszenia nowych dobrych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych. Podczas tej Eucharystii obecna jest w swoich relikwiach bł. Karolina Kózkówna;
  • Każdy I piątek miesiąca to dzień wynagradzania Najświętszemu Sercu Jezusa za popełniane grzechy, a o godz. 18.00 – Msza św. za naszą Ojczyznę;
  • Każda I sobota miesiąca to dzień wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi, a godz. 18.00, Msza św., z prośbą o szczególne orędownictwo św. Maksymiliana Marii Kolbego, obecnego w swoich relikwiach, w intencji Rodzin.

 

Msze św. wieczorne poprzedzane są nabożeństwem, zazwyczaj modlitwą różańcową o godz. 17.30, a przed nabożeństwem istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

Serdecznie zapraszamy.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri