UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

220 SACRED HEART OF JESUS ideas in 2021 | heart of jesus, sacred heart,  jesus

           

Dnia 11 czerwca przeżywamy setną rocznicę poświęcenia naszej Ojczyzny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Tak, jak sto lat temu, również i dzisiaj pragniemy na nowo oddać się w opiekę Bożego Serca.

Poświęcenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa nie może być tylko zewnętrzną, przemijającą Uroczystością, którą przeżywa się jednorazowo. Niech będzie to początek nowego życia „przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie”.

Zachęcamy do osobistego oddania się Bożemu Sercu

„O Jezu najsłodszy, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, wejrzyj na nas, korzących się u stóp ołtarza Twego.

Twoją jesteśmy własnością i do Ciebie należeć chcemy. Oto dzisiaj każdy z nas oddaje się dobrowolnie Najświętszemu Sercu Twemu, aby jeszcze ściślej zjednoczyć się z Tobą. Wielu nie zna Ciebie wcale, wielu odwróciło się od Ciebie, wzgardziwszy przykazaniami Twymi. Zlituj się nad jednymi i drugimi, o Jezu najłaskawszy, i pociągnij wszystkich do Świętego Serca swego. Królem bądź nam, o Panie, nie tylko wiernym, którzy nigdy nie odstąpili od Ciebie, ale i synom marnotrawnym, którzy Cię opuścili.

Spraw, aby do domu rodzicielskiego wrócili czym prędzej i nie zginęli z nędzy i głodu.

Króluj tym, których albo błędne mniemania uwiodły, albo niezgoda oddziela. Przywiedź ich do przystani prawdy i jedności wiary, aby rychło nastała jedna owczarnia i jeden Pasterz. Zachowaj Kościół Twój, o Panie, i użycz mu bezpiecznej wolności. Użycz wszystkim narodom spokoju i ładu. Spraw, aby ze wszystkiej ziemi od końca do końca jeden brzmiał głos:

Chwała bądź Bożemu Sercu, przez które stało się nam zbawienie. Jemu cześć i chwała na wieki. Amen”.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri