I Niedziela Adwentu – 28.11.2021 r.

Zaczyna się Adwent, nowy rok liturgiczny, coś się kończy, a coś zaczyna. Nie prześpijmy tego czasu łaski, szansy na nawrócenie do Dobrego Boga. To wspaniały czas do zaczęcia na nowo przeżywania z Bogiem naszej codzienności, do zastanowienia się nad pójściem drogą powołania zakonnego, nad zapytaniem, które skierował do Jezusa św. Franciszek z Asyżu: „Panie, co chcesz, abym uczynił?”.

Podczas audiencji ogólnej dnia 24.11.21 r. Papież Franciszek powiedział do Polaków:

„Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu, który poprzez różne symbole przygotowuje nas do celebrowania tajemnicy Wcielenia Syna Bożego i przypomina nam, że życie ludzkie jest ciągłym oczekiwaniem. Nasze życie staje się piękne i szczęśliwe, gdy czekamy na kogoś drogiego i ważnego dla nas. Niech ten Adwent pomoże Wam przekształcić nadzieję w pewność, że Ten, na którego czekamy, kocha nas i nigdy nas nie opuszcza. Z serca Wam błogosławię!“

W naszym kościele zapraszamy na Roraty o godz. 6.30. Okazja do spowiedzi w naszym kościele codziennie 30 minut przed Mszą św. lub nabożeństwem.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri