WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II –

22 PAŹDZIERNIKA

                W tym miesiącu przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża Polaka. Niedawno przeżywaliśmy XXII dzień papieski, którego hasłem były następujące słowa: „Veritatis splendor” (Blask prawdy). Taki tytuł miała dziesiąta encyklika św. Jana Pawła II.

Niech to wspomnienie Papieża Polaka będzie dla nas mobilizacją, aby Jego dziedzictwo, tak zresztą bogate, uchronić od zapomnienia. Niech kolejne pokolenia poznają dzięki nam przesłanie św. Jana Pawła II. Sięgnijmy po teksty św. Jana Pawła II, są one Jego listem o Bogu do nas.

Przypominamy, że każdego 22 dnia miesiąca, w kościele św. Mikołaja, w kościele Sióstr Bernardynek, o godz. 18.00, odprawiana jest Msza św. w intencjach powierzanych modlitwom Sióstr, jak i we wszystkich intencjach, z którymi przychodzą wierni. Tego dnia jest szczególnie przyzywany św. Jan Paweł II, obecny na ołtarzu w swoich relikwiach.

Msza św. jest poprzedzana nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30. Zachęcamy do pisania intencji i podania ich Siostrze w zakrystii lub przy furcie.

Serdecznie zapraszamy.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri