ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy w dniu 16 lutego godz. 17.30, na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które zostanie poprowadzone przez Grupę Poplon, zrzeszającą osoby borykające się z problemem alkoholowym. Każdego roku poszczególne stacje były przeplatane osobistym świadectwem, bardzo wzruszającym. Przyjdźmy i módlmy się razem.

Trwa Tydzień Trzeźwości, a czy ja podjąłem, podjęłam jakieś wyrzeczenie na tegoroczny Wielki Post?

Pragniemy też powiadomić, że w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 11.00, nasza Wspólnota modli się Godzinkami o Męce Pańskiej. Nie jest to w ramach nabożeństwa, tylko nasza wspólnotowa modlitwa, która jest słyszana dla Wiernych, mikrofon jest włączony. Serdecznie zapraszamy i na to wielkopostne nabożeństwo. Niech Wielki Post będzie dla nas czasem rozważania Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri