SERDECZNIE ZAPRASZAMY

W niedzielę 3 października, na dwa dni przed liturgicznym wspomnieniem św. Faustyny, na Mszy św. o godz. 9.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie do naszego kościoła relikwii św. Faustyny, apostołki Bożego Miłosierdzia.

Relikwię otrzymałyśmy od Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. To dla nas wielka łaska. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tej tak bardzo wyjątkowej chwili.

Poprzez to wydarzenie, chcemy bardziej otworzyć się na kult Bożego Miłosierdzia.

W naszych duchowych zmaganiach św. Faustyna niech będzie dla nas szczególną orędowniczką u Dobrego Boga.

św. Faustyna

Przypominamy również, że w naszym kościele aż dwukrotnie w ciągu dnia modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w dni powszednie – rano po Mszy św. i o godz. 15.00, a w niedziele po drugiej Mszy św. i o godz. 14.45.

Koronka do Bożego Miłosierdzia jest modlitwą, której nauczył św. Faustynę sam Pan Jezus. Niewiele mamy takich modlitw podyktowanych przez samego Zbawiciela. Tym bardziej zachęcamy do modlitwy. Ta modlitwa jest dla nas wielkim darem. Podobnie i sama św. Faustyna.

Modlitwa za wstawiennictwem św. Faustyny

„Wszechmogący, wieczny Boże, Ty wybrałeś święta Faustynę do głoszenia niezmierzonych bogactw Twojego miłosierdzia. Spraw, abyśmy za jej przykładem w pełni zaufali Twemu miłosierdziu i wytrwale pełnili dzieła chrześcijańskiej miłości. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszelkie wieki wieków. Amen”.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 3 października na godz. 9.00 w Kościele Sióstr Bernardynek – Krakowskie Przedmieście 1, Wieluń.

evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri şehirler arası nakliyat ücretleri